Busem po Złoto

Po przerwie powróciła w Kole seria spotkań z ekspertami „Tak to się robi”. Środowy wieczór, 13 grudnia 2017, zgromadził w sali 301a dziewięć fantastycznych osób które opowiedziały zebranym o swojej dwutygodniowej podróży wynajętym busem przez Europę.

Ta dziewiątka osób to zespół Busem po Złoto, czyli grupa przyjaciół, którzy razem postanowili podbić Stary Kontynent. Odwiedzili Włochy i Szwajcarię, by wziąć udział w odbywających się tam międzynarodowych zawodach wspinaczkowych z cyklu IFSC. Opowiedzieli o swojej podróży przytaczając zabawne historie, problemy z jakimi musieli się zmierzyć, okraszając swoje opowieści wieloma pięknymi zdjęciami. Mówili też o tym, co niespodziewanego, ciekawego, śmiesznego oraz mrożącego krew w żyłach może się podczas takiej wyprawy przytrafić. Podzielili się z nami wieloma cennymi wskazówkami przy organizowaniu takiego wyjazdu.

Wśród ekipy Busa jest pomysłodawca wyjazdu – Tomasz Sordyl – student AWF, wspinacz sportowy z kilkoma sukcesami na szczeblu krajowym, Mateusz – informatyk i wspinacz, który coraz śmielej radzi sobie w zawodach, Piotrek K – ogarniający wizualną i marketingową część wyjazdu, Paweł – fizjoterapeuta, trenujący obecnie zapasy w stylu wolnym, Piotrek G – niezawodny kierowca na każdej drodze oraz Kasia – studentka AWF, żywo zainteresowana turystyką i fotografią.

Ekipa Busem po Złoto razem z Kołowiczami z Geoturystyki

Odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania i podpowiedzieli jak samemu zorganizować wyprawę busem po Europie. Na koniec spotkania rozdawali zdjęcia z podróży, na których składali swoje podpisy. Nikt ze słuchaczy nie pozostał bez pamiątki ze slajdowiska i autografu naszych gości.

O ekipie Złotego Busa możesz poczytać na ich stronie, znajdziesz ich również na Facebooku oraz Instagramie.

GALERIA ZDJĘĆ

Autor: Szymon Bolek