Osiągnięcia i wydarzenia

Nasze Koło bierze aktywny udział w targach, szkoleniach, warsztatach i zawodach - zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych.

Osiągnięcie

Nagroda Specjalna podczas Targów Projektów Akademickich za projekt SWARM. Grzegorz Bartyzel Filip Bugajski Radosław Szczeciński Tomasz Wrona

czerwiec 2015
Wydarzenie

Oprowadzenie licealistów po Katedrze Automatyzacji Procesów w trakcie Dni Otwartych AGH.

kwiecień 2015
Wydarzenie

Szkolenie z zakresu podstaw programowania sterowników PLC firmy Fatek oraz Mitsubishi przeprowadzone przez starszych studentów koła.

marzec 2015
Wydarzenie

Wyjazd do Warszawy na NIDays 2014.

październik 2014
Osiągnięcie

Zdobycie I oraz II miejsca w kategorii Minisumo podczas STRETNUTIE PRIAZNIVCOV ROBOTIKY 2014 w Handlova na Słowacji.
Konrad Stefański Łukasz Sarzyński

czerwiec 2014
Osiągnięcie

Zdobycie I oraz II miejsca w kategorii Minisumo, a także I miejsca w kategorii Minisumo Deathmatch podczas Robotic Day 2014 w Pradze.
Konrad Stefański Łukasz Sarzyński

czerwiec 2014
Osiągnięcie

Zdobycie II miejsca podczas 51. Konferencji Kół Naukowych AGH.
Emil Mach Bartosz Kud Karol Kuliga

maj 2014
Osiągnięcie

Zdobycie I oraz III miejsca w kategorii Minisumo podczas RobotChallenge 2014 w Wiedniu. Konrad Stefański Łukasz Sarzyński

marzec 2014
Wydarzenie

Wyjazd na Międzynarodowe Targi Automatyki Automaticon.

Wydarzenie

Zaprezentowanie się na Dniach Nauki 2013 w Krakowie.

Wydarzenie

Uczestnictwo w Konferencji Kół Naukowych Pionu Hutniczego.

Wydarzenie

Wyjazd do Browaru Żywiec w Żywcu.