Future Leaders Forum 2017

Future Leaders Forum (11)24 marca 2017 roku reprezentacja Koła Naukowego Geoturystyka w składzie Agnieszka Handzlik, Adrianna Kawka I Paulina Skowronek miała okazję uczestniczyć w XII Konferencji IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum odbywającej się w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie.

Program Future Leaders Forum został opracowany w celu zachęcenia najlepszych i najzdolniejszych studentów do rozwijania swojej kariery w przemyśle spotkań.

Program konferencji oparty był na całodziennych warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów z dziedziny turystyki biznesowej z całego świata.

Future Leaders Forum daje studentom unikalną okazję do zawarcia nowych znajomości w branży spotkań oraz zwiększenia wiedzy z perspektywy globalnej. Co roku międzynarodowi profesjonaliści dzielą się swoją wiedzą z zakresu możliwości jakie daje ta branża i pomagają wejść w fascynujący świat turystyki biznesowej. Ponad 90% studentów, którzy wzięli udział w wydarzeniu stwierdziło, że po konferencji są bardziej skłonni podjąć pracę w przemyśle spotkań.” (www.meetingsweek.pl)

Zagranicznym gościem był Tom Hulton (Director of International Relations at IMEX Group). Dzięki międzynarodowemu spotkaniu wiele wystąpień odbywało się w języku angielskim, a dr Krzysztof Celuch (Kierownik Poland Convention Bureau i Polskiej Organizacji Turystycznej) zachęcał nas do rozmów z gośćmi podczas Round Table Discussion.Future Leaders Forum (8)

Dodatkowo w ramach programu Future Leaders Forum organizowany jest konkurs IMEX Univeristy Challenge, który umożliwia studentom wykazanie się swoją kreatywnością w planowaniu wydarzeń.

Niestety w tym roku nie miałyśmy okazji wziąć udziału w konkursie ale zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów w kolejnych edycjach FLF. Może to właśnie wydarzenie geoturystyczne przejdzie do półfinału konkursu, wygra i pojedzie na finał do Frankfurtu, gdzie rozpocznie karierę Event Managera?

Autor: Adrianna Kawka

Film z wyjazdu autorstwa Adrianny Kawki: