XX Konferencja Studenckiego Ruchu Naukowego AGH w Bartkowej

W dniu 22.10.2015 dwóch członków Zarządu KN Geoturystyka : Agnieszka Handzlik i Wojciech Lewicki wzięli udział w konferencji Kół Naukowych AGH w Bartkowej koło Nowego Sącza.

Wyjazd na konferencję miał miejsce o godzinie 9:30 z parkingu pod Wydziałem Fizyki AGH. Po przyjeździe do Bartkowej, odbyło się zakwaterowanie, a następnie rozpoczęła się część oficjalna konferencji. Koła Naukowe AGH Pionu Górniczego i Hutniczego prezentowały wyniki swoich prac, prowadzonych dzięki funduszom uzyskanym z Grantu JM Rektora AGH.

Członkowie naszego Koła nie brali czynnego udziału w konferencji, ponieważ celem ich wyjazdu było zapoznanie się z charakterem tego wydarzenia i zainspirowanie się działalnością innych Kół Naukowych. Dodatkową korzyścią udziału w konferencji była możliwość rozmowy i dyskusji z prelegentami na tematy przedstawianych referatów, perspektywa nawiązania współpracy z innymi kołami naukowymi, jak również okazja do integracji.

W ciągu trzech dni konferencji, w przerwie między obradami, zaplanowane były atrakcje takie jak nauka żeglowania, loty widokowe oraz rejs statkiem do elektrowni Rożnów.

Autor: Agnieszka Handzlik