Enter your keyword

Konkurs Geociacho 2020

Konkurs Geociacho 2020

Konkurs Geociacho 2020

Geologiczne wypieki są nieprzerwanym od lat elementem Barbórki wpisanym w życie Koła Naukowego Geoturystyka. W trakcie Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego, w przerwie pomiędzy referatami, prelegenci i słuchacze mogli zawsze spróbować słodkości nawiązujących formą do tematów wystąpień. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną i zdalną formułę samej konferencji, tradycyjny poczęstunek zastąpiono konkursem online.

Zadaniem uczestników, jak sama nazwa wskazuje, było upieczenie ciasta lub przygotowanie deseru, które nawiązywałoby do geologii lub procesów geologicznych. Uczestnicy musieli wysłać sfotografowane wyroby na stronę Koła na Facebooku. Fotografie wraz z opisami zostały w dniu 3 grudnia 2020 roku opublikowane na facebookowej tablicy.

W konkursie udział wzięło pięć fantastycznych projektów przygotowanych przez Julię Jamróz i spółkę, Agatę Rożek, Julitę Ślusarczyk oraz Karolinę Wiewiórską. Zwycięzcę konkursu wyłoniła publiczność poprzez ilość polubień pod zdjęciem.

Zwycięstwo odniosła Pani Julia Jarmóz z drużyną uzyskując 470 polubień.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia i filmy przesłanych projektów:

Karolina Wiewiórska

Karolina Wiewiórska


Julia Jamróz z drużyną

Julia Jamróz z drużyną


Julita Ślusarczyk

Julita Ślusarczyk


Agata Rożek

Agata Rożek


Marysia Zaranek

Marysia Zaranek


Jedna z autorek prac uchwyciła nawet moment wykonywania profilu!

Autor: Karolina Wiewiórska