Bronze Award dla Basi Kapicy na 145. AES Pro Audio Convention w Nowym Jorku

Kolejny sukces naszych Akustyczek! Nasza poprzednia przewodnicząca KNIA – Basia Kapica zdobyła zaszczytny brąz na 145. Konwencji AES w Nowym Jorku w konkursie Student Recording Competition w kategorii Sound for Visual Media za efekty dźwiękowe do filmu „Awareness of the Doll”. Godny uznania jest fakt, że Basia jako jedna z tylko 3 osób została wybrana przez Jury do własnej prezentacji na Konferencji. Brawo, życzymy Jej oraz jej koleżance Katii dalszych sukcesów! Jeśli jesteście zainteresowani postępami z pracami nad wymienionym filmem, to tutaj macie wszystkie informacje: (link)

Bronze Award dla Katii Sochaczewskiej na 144. AES Convention w Mediolanie

Nasza Kołowiczka zdobyła jedno z najwyższych trofeów na 144. Konwencji AES w Mediolanie w konkursie Student Recording Competition w kategorii Traditional Studio Recording. W konkursie na najlepsze nagranie zaprezentowała utwór: „Vidma w Sadoczku”. Zdobyła szerokie uznanie międzynarodowego Jury, znającego się na technice miksu i realizacji nagrań. Tutaj macie z nią ciekawy wywiad opublikowany na międzynarodowej stronie AES: (link)

Posłuchajcie pełnego utworu: ?

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=v6K76cs1c2Y[/embedyt]