Geosfera 2018

XI Ogólnopolskie Warsztaty Geofizyczne

Rejestracja

Do rozpoczęcia Geosfery 2018

Konferencja

XI Ogólnopolskie Warsztaty Geofizyczne Geosfera 2018 to corocznie organizowana konferencja, w której uczestniczą studenci geofizyki, geologii i nauk pokrewnych z najlepszych polskich uczelni wyższych. Wszystkich uczestników łączy wspólna pasja oraz potrzeba ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy w zakresie nauk o Ziemi. Umożliwiamy im to poprzez organizację specjalistycznych wykładów i warsztatów oraz sesji referatowej i posterowej, podczas której studenci mają możliwość zaprezentowania wyników swoich prac naukowych lub badań.

Aby osiągnąć postawione przez nas cele, warsztaty, które organizujemy podczas konferencji, dotyczą przede wszystkim zagadnień praktycznych, a nie teoretycznych. Pragniemy, aby uczestnicy tegorocznej Geosfery zrealizowali faktyczny projekt badań geofizycznych uwzględniający wszystkie konieczne etapy - od projektowania do interpretacji.

Wymiana doświadczeń realizowana będzie w trakcie studenckich sesji referatowych i posterowych. Studenci, poprzez dzielenie się doświadczeniami i wynikami badań, wzajemnie motywują się do zgłębiania wiedzy geofizycznej.

Aby zapewnić kontakt z biznesem planujemy zorganizować serię warsztatów, na których studenci będą mogli podnieść poziom swoich umiejętności pod okiem specjalistów z branży oraz sesję wykładową, która przybliży uczestnikom obecne realia rynkowe i umożliwi zrozumienie zasad funkcjonowania firm branżowych.

Organizatorzy

Tegoroczna edycja GEOSFERY jest organizowana przez Koło Naukowe Geofizyków GEOFON we współpracy z działającymi przy naszym Kole sekcjami studenckimi międzynarodowych organizacji zrzeszających naukowców i pracowników związanych z branżą poszukiwawczo-wydobywczą - AAPG Student Chapter Kraków, EAGE Student Chapter Cracow oraz SEG Student Chapter Cracow.

Koło Naukowe Geofizyków GEOFON to organizacja studencka skupiająca młodych ludzi pasjonujących się geofizyką. Naszym celem jest poszerzanie swojej wiedzy oraz ciągły rozwój w zakresie obejmującym tematykę naszych studiów. Realizujemy te założenie poprzez uczestnictwo w praktykach badawczych na terenie całej Polski, których wyniki prezentujemy podczas sesji i konferencji naukowych.

Skład osobowy:

Anna Bąk
Email: annabaktwg@gmail.com

Iwona Mika
Email: iwona.mika13@gmail.com

Marek Ziobro
Email: marek.ziobro1@gmail.com

Dariusz Dziubacki
Email: d.dziubacki@gmail.com

Zbigniew Wilczyński
Email: zbigniew.wilczy@gmail.com

Pozostałe osoby:
Michał Wilkosz Gabriela Knaperek Bartosz Pudło Karolina Szczepańczyk Olga Nosal
Piotr Ułasiewicz Cezary Chełkowski Jakub Florek Andrzej Mazur Kasia Adamczak
Patryk Rogocz Michał Prądzyński Mateusz Ostrówka Paulina Leśniewska Klaudia Kubacka

Prelengenci

Thumbnail Image

Imre Szilágyi
Distinguished Lectures z AAPG

Thumbnail Image

Dr Katia Pinheiro
Narodowe obserwatorium w Rio de Janeiro Wykład na temat zmian wiekowych ziemskiego pola magnetycznego

Thumbnail Image

Wykładowcy AGH

Harmonogram

Warsztaty

Rejestracja

Zapisy rozpoczną się pod koniec lutego. Bądźcie na bieżąco na naszym profilu facebookowym żeby nie przegapić rejestracji oraz najnowszych informacji dotyczących warsztatów. Link rejestracyjny będzie zamieszczony poniżej.

Pod koniec lutego ruszy także rejestracja do sesji referatowej oraz posterowej.

Rejestracja

Partnerzy

Thumbnail Image
Thumbnail Image
Thumbnail Image
Thumbnail Image
Thumbnail Image

Patronat honorowy

Thumbnail Image

dr hab. Anna Siwik prof. nadzw.

Prorektor AGH ds. Studenckich

Thumbnail Image

prof. dr hab. inż. Jacek Matyszkiewicz

Dziekan Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH

Patroni medialni

Thumbnail Image

Lokalizacja

Tegoroczna Geosfera odbędzie się w Ośrodku h2o zlokalizowanym w Kiczycach koło Skoczowa w województwie śląskim. Ośrodek h2o to kompleks konferencyjno-wypoczynkowy oferujący wysoki standard zakwaterowania w pokojach hotelowych oraz domkach. Posiada nowoczesne sale konferencyjne i własną gastronomię. Dysponuje bogatym zapleczem wypoczynkowym: dwa baseny, brodziki dla dzieci, jezioro, boiska (piłka nożna, siatkówka, koszykówka) oraz liczne tereny zielone.